Atrakcje Darłówko - Dla aktywnych

Plaża »

Plaża w Darłówku - a w zasadzie dwie - ponieważ brzeg podzielony jest Wieprzą, która uchodząc do morza przecina 20-kilomterowy pas plaży. Plaża to największa atrakcja turystyczna Darłówka. Darłówko Wschodnie to piaszczysta plaża miejscami oddzielona od morza kamieniami. Zachodnia plaża jest piaszczysta (bez kamieni), większa. Turyści mogą korzystać tutaj z wypożyczalni sprzętu wodnego i wodnych atrakcji typu. więcej »

Latarnia morska »

Latarnia Morska w Darłówku położona jest przy ujściu Wieprzy do Bałtyku, tuż przy wejściu do portu. Obecnie wieża latarni ma 22 metry wysokości, a na jej szczycie znajduje się nowoczesny mechanizm wskazujący drogę statkom. Latarnia powstała w XIX stuleciu wraz z budynkiem stacji pilotów. Wieża była wówczas dużo niższa. Kolejne przebudowy doprowadziły do stanu jaki możemy podziwiać dziś. Latarnia morska to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Darłówku. więcej »

 • 76-150 Darłówko, ul. Wschodnia 14
 • 601 273 317

Aquapark BALTICLANDIA »

Aquapark Balticlandia w Darłówku Zachodnim to zespół basenów z wieloma atrakcjami dla dzieci - zjeżdżalnie, barem, jacuzzi - to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i relaks dla całej rodziny. Aquapark Balticlandia znajduje się na terenie Ośrodka Wczasowego Jantar. więcej »

 • 76-153 Darłówko Zach., ul. J. Muchy 4
 • 94 314 34 26
 • recepcja@jantar-morze.pl

Aquapark - Park Wodny JAN »

Park Wodny Jan to kompleks basenów z atrakcjami dla dzieci - zjeżdżalnie, jacuzzi, gabinetem odnowy biologicznej, kręgielnią i restauracjami, a także basen z morską wodą. Aquapark funkcjonuje przy hotelu Jan w Darłowie. więcej »

 • 76-150 Darłówko Wsch., ul. Północna 14
 • 94 314 49 10
 • parkwodny@parkwodny.net

Szlaki kajakowe »

Gdzie na kajak w Darłówku? Wieprza i Grabowa to rzekami, które spotykają się wpływając do morza w Darłowie - obie stanowią świetne szlaki kajakowe. Spływy kajakowe to ciekawa atrakcja turystyczna dla aktywnych wczasowiczów. więcej »

Szlaki piesze i rowerowe »

Szlaki piesze i rowerowe w Darłówku. Przez Darłówko przechodzi kilka bardzo ciekawych szlaków, które można pokonać tak pieszo jak i na rowerze. W mieście znajdują się wypożyczalnie sprzętu, więc nie trzeba brać ze sobą roweru na wczasy. więcej »

Koszaliński Szlak Nadmorski »

Koszaliński Szlak Nadmorski. Przez gminę Darłowo przebiega odcinek szlaku o długości około 30 kilometrów, łączący Dąbkowice z Bobolinem, Żukowem Morskim i Wiciem. więcej »

Szlak Cystersów »

Szlak Cystersów - Szlak Zabytków Średniowiecznych. Przebieg Szlaku Cystersów w Gminie Darłowo: Bukowo Morskie - Jeżyce - Słowino - Boleszewo - Stary Jarosław - Kowalewice - Barzowice - Cisowo - Darłowo - Bobolin - Dąbki więcej »

Szlak Rezerwatów »

Szlak Rezerwatów - przez Gminę Darłowo przechodzi część szlaku o długości około 15 kilometrów (z ponad 70 km całego szlaku). Na Szlaku Rezerwatów czekają na turystów liczne pomniki przyrody oraz zamki w Darłówku i Kręgu. więcej »

Szlaki rowerowe »

Szlaki rowerowe i wypożyczalnie rowerów. W okolicy Darłowa znajduje się kilka dobrze przygotowanych szlaków rowerowych - pętli. Szlaki rowerowe zostały tak pomyślane, by rowerzysta zataczał okrąg i wracał do miejsca, z którego wyjechał. więcej »

Park Linowy w Darłówku »

Park Linowy Nad Bałtykiem w Darłówku Zachodnim to kilka tras o rożnym stopniu trudności i zjazd tyrolski. To ciekawa atrakcja, która ucieszy zwłaszcza dzieci. więcej »

 • 76-150 Darłówko Zach., ul. Aleja Parkowa 2
 • 533 555 140
 • biuro@nad-baltykiem.com

Wędkarstwo morskie »

Wędkarstwo morskie w Darłówku. Z darłowskiego portu codziennie wypływa kilkanaście kutrów i łódek na połowy ryb morskich, zwłaszcza dorsza. Cena rejsu na kutrze wędkarskim (ok 8 godz.) wynosi 100-150 złotych. więcej »

Bowling »

Gdzie na kręgle w Darłówku? Tory bowlingowe znajdują się w następujących obiektach: Hotel Jan i Hotel Lidia. Kręgle to ciekawa atrakcja dla dzieci i dorosłych. więcej »

 • Darłówko, ul. Słowiańska 24, ul. Dorszowa 3

Ranczo Mustafa, Bobolin »

Gdzie na konie w Darłówku? W pobliskim Bobolinie znajduje się Ranczo Mustafa. Na najmłodszych czekają kuce, na zaawansowanych jeźdźców poranne i wieczorne przejażdżki brzegiem morza. więcej »

 • Bobolin 2
 • 94 314 86 66

Wizyt: 3 149 818, Dziś: 168, Osób online: 4

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem