Darłówko

Zakrzewo 10, 76-150 Zakrzewo k/Darłowa

ZAKRZEWO 10

NADMORSKIE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE I STUDIO KOSMETYCZNE W ZAKRZEWIE

Stylowy dom: Zachowując charakter tutejszej architektury, dom został podzielony na 3 wygodne, rodzinne apartamenty. Apartamenty: Podzielone na część sypialną, salon, kuchnię i łazienkę. W środku wszystkie wygody potrzebne do udanego wypoczynku. Widoki: Z naszego domu roztacza się miły dla oka sielski widok. Spokojna wiejska okolica sprzyja wyciszeniu, relaksowi i kontemplacji. Ogród: Na rozległym trawniku można grać w siatkówkę i piłkę nożną lub po prostu rozstawić wygodne leżaki i upajać się widokami wschodu i zachodu słońca. Rekreacja: Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów i przejażdżki po malowniczej okolicy. Plac zabaw: Teren jest w całości ogrodzony, bezpieczny dla dzieci. Maluchy mają tutaj swój kącik z huśtawkami, piaskownicą i samochodami. Grill Spory i murowany grill. Przy nim mogą Państwo spędzić miłe chwile i wieczory. Studio kosmetyczne: Na terenie posesji znajduje się profesjonalne studio kosmetyczne prowadzone przez właścicielkę, która zawsze służy miłym gościom fachową poradą i obsługą. Zwierzęta mile widziane

Wyposażenie pokoi

Apartament rodzinny POŁUDNIE, na parterze - Ponad 100 metrowy, najbardziej komfortowy - Przestronny salon, duża, w pełni wyposażona, zabudowana kuchnia - Trzy sypialnie, dwie z małżeńskim łożem (razem: 6 osób). Obszerny hol - Spora łazienka z wanną. Dodatkowo mała toaleta - Okna na wszystkie strony świata Apartament rodzinny ZACHÓD, na piętrze - Dwupoziomowy, 60 m2. Na górze: łoże małżeńskie plus pojedyncze łóżko - Na dole: salon, druga sypialnia z małżeńskim łożem, aneks z dwoma pojedynczymi łóżkami (na 5 osób) - Kuchnia - Łazienka z natryskiem - Okna na zachód i północ. Na górze okno dachowe na południe.

Cennik

Cena za jedną osobę w apartamencie: od 30 do 45 zł.
Cena za cały apartament rodzinny POŁUDNIE, na parterze: 270 zł.
Cena za cały apartament rodzinny ZACHÓD, na piętrze: 200 zł.
Przy dwutygodniowym pobycie zniżka na zabiegi kosmetyczne w studiu kosmetycznym -10%.

Wszystkie ceny podlegają negocjacjom.

Szczegółowe informacje są udzielane przy kontakcie telefonicznym.

Lokalizacja

ZAKRZEWO 10

Zakrzewo 10, 76-150 Zakrzewo k/Darłowa

502 257 480

519 643 057

Sprawdź trasę dojazdu:

Darłówko

Darłówko to położona u ujścia rzeki Wieprzy do Morza Bałtyckiego nadmorska część zabytkowego miasta Darłowo. Darłowo pamięta wieki średnie i zachowało się tu wiele zabytków: kościoły św. Gertrudy, św. Jerzego, Mariacki, ratusz miejski, Zamek Książąt Pomorskich - muzeum i pozostałość murów miejskich - Kamienna Brama.

Plaża to to czego oczekujemy po nadmorskim letnisku. Plaża w Darłówku, a tak naprawdę dwie, ponieważ plaża jest podzielona na wschodnią i zachodnią przez uchodzącą tu do Morza Bałtyckiego rzekę, jest całkiem szeroka, a kąpieliska piaszczyste. Niedaleko brzegu morza umiejscowione są liczne ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty oraz inne obiekty oferujące noclegi w Darłówku.

Kolejne atrakcje Darłówka to port oraz latarnia morska. Port, głównie rybacki, pełni również role przeładunkowe a także turystyczne cumują tu stateczki spacerowe. Jest też celem przechadzek turystów. Przy wejściu do portu zlokalizowana jest latarnia morska ceglany budynek z dziewiętnastego wieku. Latem latarnię można zwiedzać. Ciekawostką Darłówka jest również rozsuwany most, spinający obie części Darłówka - po którym można przejść z jednej plaży na drugą. Pod koniec czerwca Darłówko gości również uczestników Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Wojskowych.

Gdzie na wczasy nad morzem? Zapraszamy do Darłówka!© Portal Darlowko.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych