Opis

Nowy apartament 4 osobowy blisko plaży na parterze.

Parter, ogródek, parking. Blisko portu i AQUA PARKU. Apartament zlokalizowany na ul. Północnej 29 w odległości 300 m od szerokiej piaszczystej plaży, 150 m od portu i mariny jachtowej oraz 400 m od Aqua Parku. 

Apartament mieści się na parterze nowego apartamentowca. Apartament składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, tarasu. 

Wyposażenie

Nowy apartament 4 osobowy blisko plaży. Parter, ogród, parking. Blisko portu i AQUA PARKU.  Przestronny apartament zapewni Państwu wygodny pobyt w Darłowku Wschodnim. 

Cennik

Ceny w zależności od terminu, długości pobytu .

Wyślij zapytanie

Apartament Darłówko

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego MARCIN SAWICZ USŁUGI HOTELARSKIE, ul. Wczasowa 8 , 76-153, Darłowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.420 wyświetleń w 2023r.
Apartament Darłówko

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu darlowko.pl

+48 790 428 340
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00