Opis

Zapraszamy do apartamentu Ofelia polozonego w Darlowku wschodnim .Apartament znajduje sie 150-200m od morza.5 min do parku wodnego,10min do centrum.Oferujemy panstwu apartament 2 pokojowy dla max 4 osob.Zapraszamy wlascicieli pieskow ze swoimi pupilami.Prosze zadawac pytania,postaram sie odpowiedziec jak najszybciej.


Wyposażenie

Apartament jest w pelni wyposazony.Budynek jest oddany do uzytku w czerwcu 2021 r.Apartament jest nowy,wygodny na parterze z wyjsciem na maly ogrodek .Darmowy internet,parking.

Galeria


Apartament Ofelia

Wyślij zapytanie

Apartament Ofelia

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego MONIKA ADAMKIEWICZ, ul. Słowiańska 12 , 76-150, Darłowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.Apartament Ofelia

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów ?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu darlowko.pl

+48 573 916 307
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00