Atrakcje Turystyczne

Latarnia morska

Latarnia Morska w Darłówku położona jest przy ujściu Wieprzy do Bałtyku, tuż przy wejściu do portu. Obecnie wieża latarni ma 22 metry wysokości, a na jej szczycie znajduje się nowoczesny mechanizm wskazujący drogę statkom. więcej »

ul. Wschodnia 14, Darłówko

Aquapark BALTICLANDIA

Aquapark Balticlandia w Darłówku Zachodnim to zespół basenów z wieloma atrakcjami dla dzieci - zjeżdżalnie, barem, jacuzzi - to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i relaks dla całej rodziny. Aquapark Balticlandia znajduje się na terenie Ośrodka Wczasowego Jantar. więcej »

ul. J. Muchy 4, Darłówko Zach.

Aquapark - Park Wodny JAN

Park Wodny Jan to kompleks basenów z atrakcjami dla dzieci - zjeżdżalnie, jacuzzi, gabinetem odnowy biologicznej, kręgielnią i restauracjami, a także basen z morską wodą. Aquapark funkcjonuje przy hotelu Jan w Darłowie. więcej »

ul. Północna 14, Darłówko Wsch.

Winnica przy LEŚNYM DWORKU

Winnica przy LEŚNYM DWORKU w Darłowie to wyjątkowa atrakcja, nie tylko dla smakoszy wina. więcej »

ul. Dębowa 7, Darłowo

Bowling

Gdzie na kręgle w Darłówku? Tory bowlingowe znajdują się w następujących obiektach: Hotel Jan i Hotel Lidia. Kręgle to ciekawa atrakcja dla dzieci i dorosłych. więcej »

ul. Dorszowa 3, Darłówko

Kościoły

Zabytkowe kościoły w Darłowie. W Darłowie zachowały się trzy średniowieczne kościoły: Kościół Mariacki, Kościół św. Jerzego i Kościół św. Gertrudy. więcej »

ul. Ojca Tynieckiego 18, ul. 1 Maja, ul. Franciszkańska 4, Darłowo

Darłowo

Darłowo to historyczne miasto. Na turystów czeka wiele atrakcji: Zamek Książąt Pomorskich, Brama Kamienna - pozostałość murów obronnych, zabytkowe kościoły, ratusz, Pomnik Rybaka. więcej »

Jarosławiec

Miejscowość ta, położona blisko Słowińskiego Parku Narodowego, pomiędzy Darłowem a Ustką, stanowi doskonałą bazę wypadową na wycieczki po okolicy. więcej »