Opis

Serdecznie zapraszamy do naszego domu wczasowego którego atutem jest konkurencyjne położenie względem innych obiektów.

Nasz obiekt położony jest w pasie wydmowym, tuz przy samym wejściu na plaże, od której dzieli nas zaledwie „kilka kroków”.

Dom Wczasowy Agnieszka składa się z dwóch zespolonych budynków ( Agnieszka 1 i Agnieszka 2).

Bliska odległość od morza i plaży ( zaledwie 100 m) to ułatwienie dla wszystkich Gości, a w szczególności rodziców z dziećmi i osób starszych, gdyż dojście do plaży zajmuję zaledwie chwilę.

Z większości balkonów nasi Goście mogą podziwiać panoramę morza, obserwować wpływające do portu statki, latarnię morska i molo, a wieczorem podziwiać zachód słońca topiącego się w toni Bałtyku.

Bliskość centrum ( ok. 100 m) zapewnia mnóstwo atrakcji, liczne obiekty gastronomiczne, sklepy, aptekę i przystanek autobusowy.

W pobliżu znajduje się także kanał portowy skąd wypływają statki spacerowe, kutry wędkarskie, tramwaje wodne do Darłowa oraz prom wycieczkowy na Bornholm.

W odległości 800 metrów znajduje się Aquapark z morską wodą. W odległości 400 metrów znajduje się park linowy, a 50 metrów od nas ruiny fortyfikacji niemieckich z czasów II wojny światowej.

 

 

Wyposażenie

Naszym gościom oferujemy pokoje 1, 2, 3,4  osobowe oraz pokoje typu studio (2 pokoje przejściowe z balkonami i widokiem na morze dla 4-5 osób), studio 4 osobowe z korytarzykiem (bez balkonu), oraz apartament 4-5 osobowy z balkonem, duża łazienką i dużym przedpokojem.

Pokoje na 1 i 2 piętrze posiadają balkony  w większości z widokiem na morze.

W każdym pokoju znajduje się łazienka z natryskiem, TV naziemna, lodówka hotelowa, czajnik elektryczny, parawan.

Na korytarzu znajduje się ogólnodostępna kuchenka mikrofalowa, oraz żelazko z deską do prasowania.

Na terenie naszego obiektu znajduje się również miejsce do grillowania z zadaszona pergolą i ławeczkami.

Na terenie posesji znajdują się grodzone miejsca postojowe (niepłatne i niestrzeżone). Nie są to miejsca z gwarancją swobodnego wyjazdu. Posiadamy również plac do parkowania nie ogrodzony położony naprzeciwko budynku. Miejsca do parkowania przeznaczone są tylko dla samochodów osobowych ( nie przyjmujemy pojazdów typu busy, duże samochody terenowe, limuzyny itp. )

Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz.10.00 w dniu wyjazdu.

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ( obyty seniorów, wędkarzy, wycieczki i inne), dla których poza sezonem wakacyjnym oferujemy  atrakcyjne ceny.

W budynkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia – dla palaczy są wyznaczone miejsca na zewnątrz.

Cennik

55 zł - 95 zł od osoby (nie dotyczy pokoi 1 osobowych)

Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie  telefonicznie.  

Warunkiem rezerwacji jest  wpłata zadatku w wysokości 30% kosztu całego pobytu  w terminie 1- 3 dni  roboczych od wstępnej rezerwacji telefonicznej, oraz zapoznanie się i akceptacja podanego regulaminu. 
Formalności meldunkowe, oraz pozostałą należność wraz z opłatą miejscową należy uregulować w dniu przyjazdu.
W przypadku rezygnacji przedpłata nie ulega zwrotowi, a za skrócenie pobytu z przyczyn niezależnych od właściciela obiektu nie przysługuje zwrot należności.

Zadatek należy wpłacić na konto  
Usługi Hotelarskie Waldemar Czapla     
Nr konta PKO BP SA 58 1020 4681 0000 1502 0019 0132

Wystawiamy faktury VAT

Usługi Hotelarskie Waldemar Czapla
76-153 Darłowo
ul. Rybacka 14a

Wyślij zapytanie

Dom Wczasowy AGNIESZKA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego WALDEMAR CZAPLA USŁUGI HOTELARSKIE, ul. Rybacka 14a, 76-153, Darłowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.740 wyświetleń w 2023r.
Dom Wczasowy AGNIESZKA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu darlowko.pl

+48 509 288 341
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00