KIKIRIKI Cafe

KIKIRIKI Cafe

Kawiarnia KIKIRIKI położona jest w centrum Darłowa, tuż przy rynku głównym. Lokal kusi aromatem świeżo parzonej kawy i zachwyca lekkimi i wyszukanymi deserami przygotowywanymi z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Kawiarnia jest popularnym miejscem spotkań zarówno wśród mieszkańców miasta, jak i turystów przyjeżdżających z różnych zakątków Polski.

Serwowana w lokalu kawa sporządzana jest z mieszanki najlepszych ziaren. Aromatyczny napój w towarzystwie kawałka pysznego ciasta to połączenie idealne, które powala na chwilę relaksu i oderwanie się na moment od codziennych obowiązków. Przed lokalem ustawiany jest również ogródek z widokiem na Zamek Książąt Pomorskich. Nasza miła i kompetentna obsługa zapewnia Państwu niezmienny, najwyższy poziom serwowanych deserów i napojów.

Celem utworzenia kawiarni było stworzenie miejsca, gdzie goście będą mogli się na chwilę zatrzymać, napić kawy w przytulnym miejscu, poczytać, spotkać się z przyjaciółmi i pójść dalej z nową energią.

W kawiarni znajduje się również galeria, która nie pojawiła się tu przez przypadek:
- Z jednej strony właścicielka lokalu chciała, by to miejsce żyło i zaskakiwało gości - by lubili tu zaglądać.
- Z drugiej strony to fakt, że wiele zaprzyjaźnionych osób o wielkim talencie udostępniło swoje prace, by odwiedzający mogli je podziwiać.
- Kolejna sprawa to fakt, że dawniej w miejscu kawiarni funkcjonował zakład fotograficzny i jest to w jakiś sposób pociągnięcie historii tego miejsca.

Kawiarnia otwara codziennie od 10:00 do 18:00

Serdecznie zapraszamy

www.facebook.com/kikirikicafe/

www.kikiriki.pl


 


ul. Powstańców Warszawskich 34, Darłowo

530 910 000

karska34@wp.pl

Otwarte od 10.00 do 18.00


wstecz