Opis

Serdecznie zapraszamy do kwater prywatnych "Maximo" w Darłówku Wschodnim. Posesja znajduje się 50-70 metrów od morza - przy wejsciu na plażę, 5 min od parku wodnego i 2 min od centrum.

Wyposażenie

Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4 osobowe o rożnym standardzie w zależności od wymagań: z łazienkami, Tv, lodówkami.

Posiadamy również 2 mieszkania 2 pokojowe i apartament. Posiadamy również pokoje w posesji obok Slowiańska 12 - Maximo 2.

W przypadku braku odpowiedzi na email proszę o sms - na każdy odpowiem lub oddzwonię.

Uwaga!! Zmiany zasad wystawiania faktur. Dotyczy tylko faktur wystawianych na firmę.

Jeżeli w momencie wysyłania zadatku nie podasz danych firmowych do faktury( w tym NIP-u), od 1 stycznia 2020 roku mo zemy nie wystawic ci faktury na dane firmowe na ten zadatek. Bardzo prosimy o dodawanie w komentarzu NIP-u firmy i wszystkich danych do wystawienia faktury na ten zadatek. Dziękujemy.

Cennik

Od 35 do 70 zl od osoby.

Wyślij zapytanie

Pokoje MAXIMO

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Syndia Adamkiewicz, ul. Słowiańska 10, 76-150, Darłowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.Pokoje MAXIMO

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu darlowko.pl

+48 731 190 756 +48 513 074 959
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00